INRII Jona s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 64832716
DIČ: CZ64832716
Sušice III č.ev. 114, Sušice

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Sušice III č.ev. 114, Sušice Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Maloobchod 47
Datum vzniku: 21. 3. 1996
Základní kapitál: 100,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 7435/KSPL
Předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Josef Juránek od 14. 4. 2004
    jednatelspolečník
    Podíl: 50 %
  • Růžena Juránková od 21. 6. 2023
    společník
    Podíl: 50 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma INRII Jona s.r.o. v insolvenci?

INRII Jona s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je INRII Jona s.r.o. plátce DPH?

INRII Jona s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma INRII Jona s.r.o. sídlí?

INRII Jona s.r.o. má sídlo na adrese Sušice III č.ev. 114, Sušice, 342 01.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 22. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗