RETRUCK, spol. s r.o.
Aktivní společnost
V insolvenčním řízení
IČO: 64830381
DIČ: CZ64830381
Budilova 161/15, Plzeň
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Výstavba budov
4120
Datum vzniku:
26. 1. 1996
Základní kapitál:
100,0 tis. Kč
DPH:
Nespolehlivý plátce
Spisová značka:
C 7202/KSPL
Předmět podnikání (výběr):
provádění staveb, jejich změn a odstraňování; Opravy silničních vozidel; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona …
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Fieber s.r.o. v likvidaci od 10. 11. 2018společníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
ANOInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík · detail v plném reportu
-
ANONespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR) · detail v plném reportu
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma RETRUCK, spol. s r.o. v insolvenci?
RETRUCK, spol. s r.o. je vedena v insolvenčním řízení. Detail řízení najdete v kompletním profilu firmy.
Je RETRUCK, spol. s r.o. plátce DPH?
RETRUCK, spol. s r.o. je registrovaným plátcem DPH, ale je vedena jako nespolehlivý plátce.
Kde firma RETRUCK, spol. s r.o. sídlí?
RETRUCK, spol. s r.o. má sídlo na adrese Budilova 161/15, Plzeň, 301 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 18. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗