CHLADÍRENSKÝ SERVIS JEDLIČKA s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 64361616
DIČ: CZ64361616
Klatovská 519/177, Plzeň

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Klatovská 519/177, Plzeň Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Stroje a zařízení 28250
Datum vzniku: 21. 11. 1995
Základní kapitál: 3,1 mil. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 7131/KSPL
Předmět podnikání (výběr): opravy elektrických přístrojů pro domácnost; koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej; instalace a opravy chladících zařízení …

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Karel Jedlička od 21. 11. 1995
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %
  • Zuzana Jedličková od 22. 6. 2022
    jednatel

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma CHLADÍRENSKÝ SERVIS JEDLIČKA s.r.o. v insolvenci?

CHLADÍRENSKÝ SERVIS JEDLIČKA s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je CHLADÍRENSKÝ SERVIS JEDLIČKA s.r.o. plátce DPH?

CHLADÍRENSKÝ SERVIS JEDLIČKA s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma CHLADÍRENSKÝ SERVIS JEDLIČKA s.r.o. sídlí?

CHLADÍRENSKÝ SERVIS JEDLIČKA s.r.o. má sídlo na adrese Klatovská 519/177, Plzeň, 321 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 22. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗