STAVEBNÍ ŠEBEROV s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 63988178
DIČ: CZ63988178
K jezu 1937/1, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: K jezu 1937/1, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Výstavba budov 4120
Datum vzniku: 11. 7. 1995
Základní kapitál: 122,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 38565/MSPH
Předmět podnikání (výběr): Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Obory činnosti: Zprostředkování obchodu a …; Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ivan Bilanych od 24. 6. 2025
    jednatel
  • Idejal company s.r.o. od 25. 6. 2025
    společník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma STAVEBNÍ ŠEBEROV s.r.o. v insolvenci?

STAVEBNÍ ŠEBEROV s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je STAVEBNÍ ŠEBEROV s.r.o. plátce DPH?

STAVEBNÍ ŠEBEROV s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma STAVEBNÍ ŠEBEROV s.r.o. sídlí?

STAVEBNÍ ŠEBEROV s.r.o. má sídlo na adrese K jezu 1937/1, Praha, 143 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 23. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗