Vacek Bio-Market s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
JUDr. Milan Vacek od 28. 12. 1994jednatelspolečníkPodíl: 100 %
-
Adam Vacek od 12. 2. 2020jednatel
-
Kateřina Vacková od 11. 9. 2024jednatel
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Klíčové údaje za rok 2023
Společnost Vacek Bio-Market s.r.o. v roce 2023 zvýšila zisk o 91 % na 2,1 mil. Kč.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2023 | nezveřejňuje | 2,1 mil. Kč |
| 2022 | nezveřejňuje | 1,1 mil. Kč |
Výkaz zisku a ztráty firma nezveřejňuje — mikro a malé účetní jednotky bez povinného auditu jej zveřejňovat nemusí (§ 21a odst. 9 zákona o účetnictví).
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Struktura majetku a zdrojů 2023
Aktiva
- Dlouhodobý hmotný majetek1,7 mil. Kč
- Zásoby463,0 tis. Kč
- Dlouhodobé pohledávky930,0 tis. Kč
- Krátkodobé pohledávky3,2 mil. Kč
- Peněžní prostředky1,9 mil. Kč
- Časové rozlišení564,0 tis. Kč
Pasiva
- Základní kapitál10,1 mil. Kč
- Výsledek hospodaření minulých let-11,9 mil. Kč
- Výsledek hospodaření za období2,1 mil. Kč
- Dlouhodobé závazky6,2 mil. Kč
- Krátkodobé závazky2,3 mil. Kč
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
26 listin · 18 účetních závěrek- notářský zápis [Nz 392/2024]C 34212/SL27/MSPH
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 81/2020]C 34212/SL21/MSPH
- účetní závěrka [2018]C 34212/SL20/MSPH
- účetní závěrka [2017]C 34212/SL18/MSPH
- účetní závěrka [2016]C 34212/SL19/MSPH
- účetní závěrka [2015]C 34212/SL17/MSPH
- účetní závěrka 2011C 34212/SL16/MSPH· založeno 28. 11. 2012
- účetní závěrka r.2010-rozvahaC 34212/SL7/MSPH
- účetní závěrka r.2010-VZZC 34212/SL8/MSPH
- účetní závěrka r.2010-přílohaC 34212/SL9/MSPH
- účetní závěrka r.2009-rozvahaC 34212/SL4/MSPH
- účetní závěrka r.2009-VZZC 34212/SL5/MSPH
- účetní závěrka r.2009-přílohaC 34212/SL6/MSPH
- účetní závěrka r.2008-rozvahaC 34212/SL13/MSPH
- účetní závěrka r.2008-VZZC 34212/SL14/MSPH
- účetní závěrka r.2008-přílohaC 34212/SL15/MSPH
- účetní závěrka r.2007-rozvahaC 34212/SL10/MSPH
- účetní závěrka r.2007-VZZC 34212/SL11/MSPH
- účetní závěrka r.2007-přílohaC 34212/SL12/MSPH
- notářský zápis NZ 153/2006C 34212/SL3/MSPH
- účetní závěrka [1997]C 34212/SL1/MSPH
- zakladatelské dokumentyC 34212/SL2/MSPH
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Vacek Bio-Market s.r.o. v insolvenci?
Vacek Bio-Market s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je firma Vacek Bio-Market s.r.o. v zisku?
Podle účetní závěrky za rok 2023 Vacek Bio-Market s.r.o. dosáhla zisku 2,1 mil. Kč.
Je Vacek Bio-Market s.r.o. plátce DPH?
Vacek Bio-Market s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Vacek Bio-Market s.r.o. sídlí?
Vacek Bio-Market s.r.o. má sídlo na adrese Mostecká 55/3, Praha, 118 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 23. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗