AGENTURA VARIA, s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 62064690
DIČ: CZ62064690
Rybná 716/24, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Facility management
81290
Datum vzniku:
31. 1. 1995
Základní kapitál:
120,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 345637/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
Ostraha majetku a osob; Hostinská činnost; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Tomáš Krupička od 1. 7. 2014jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma AGENTURA VARIA, s.r.o. v insolvenci?
AGENTURA VARIA, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je AGENTURA VARIA, s.r.o. plátce DPH?
AGENTURA VARIA, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma AGENTURA VARIA, s.r.o. sídlí?
AGENTURA VARIA, s.r.o. má sídlo na adrese Rybná 716/24, Praha, 110 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗