Ambis Univerzita, a. s.
Aktivní společnost
IČO: 61858307
DIČ: CZ61858307
Lindnerova 575/1, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Akciová společnost
Odvětví (NACE):
Vzdělávání
85420
Datum vzniku:
2. 9. 1994
Základní kapitál:
22,6 mil. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
B 2695/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
Vysokoškolské vzdělávání na soukromé vysoké škole dle zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a doplnění…; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, obory činností: - Vydavatelské činnosti, …; Hostinská činnost …
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Dr. Martina Mannová od 15. 5. 2025člen představenstva
-
Radek Stavinoha od 28. 2. 2025člen představenstva
-
Constantin Norbert Octavian Kinsky od 1. 6. 2025člen dozorčí rady
-
Dr. Matthias Afting od 28. 2. 2025člen dozorčí rady
-
Ludwig Fresenius od 1. 6. 2025člen dozorčí rady
-
Mag. PhDr. Klaus Volcic od 23. 9. 2026člen dozorčí rady
-
PhD. Dávid Melas od 1. 9. 2025člen dozorčí rady
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Ambis Univerzita, a. s. v insolvenci?
Ambis Univerzita, a. s. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Ambis Univerzita, a. s. plátce DPH?
Ambis Univerzita, a. s. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Ambis Univerzita, a. s. sídlí?
Ambis Univerzita, a. s. má sídlo na adrese Lindnerova 575/1, Praha, 180 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 18. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗