C.M. INVESTMENT, spol. s r.o.

Aktivní společnost
IČO: 61683141
DIČ: CZ61683141
Svatopluka Čecha 1077/25, Lovosice

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Svatopluka Čecha 1077/25, Lovosice Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Ubytování 559
Datum vzniku: 23. 5. 1995
Základní kapitál: 100,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 50511/KSUL
Předmět podnikání (výběr): Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor.; Provozování nestátního zdravotnického zařízení.; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona. obory činnosti: - zprostředkování obchod…

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ali Fardan Ali Alfardan od 22. 2. 2017
    jednatel
  • Hosni Abdelhadi od 15. 1. 2018
    prokurista
  • MA-LA HOTELS s.r.o. od 15. 4. 2023
    společník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Hospodářské výsledky

Rok Tržby Výsledek hospodaření
2025 neověřeno neověřeno
2024 neověřeno neověřeno
2023 neověřeno neověřeno
2022 neověřeno neověřeno
2021 neověřeno neověřeno

Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Jednatel zastupuje společnost samostatně.
Poslední zápis v rejstříku: 13. 11. 2024
Datová schránka: bmtv5fn
Další aktivní firmy na adrese sídla: 24

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

41 listin · 19 účetních závěrek
2025
2024
2021
2020
2019
2011

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Historie z obchodního rejstříku

Předchozí sídla

  • Ovocný trh 572/11, Staré Město, 11000 Praha10. 8. 2020 – 13. 4. 2023
  • U dubu 691/48, Braník, 14700 Praha22. 2. 2017 – 10. 8. 2020
  • Rytířská 409/8, Staré Město, 11000 Praha28. 11. 2013 – 22. 2. 2017
  • Hulická 271, 19016 Praha 9-Újezd nad Lesy29. 5. 2002 – 28. 11. 2013
  • Hulická 271, Praha 9-Újezd nad Lesy19. 10. 1999 – 29. 5. 2002
  • Třebízského 1625, Nymburk23. 5. 1995 – 19. 10. 1999

Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou

  • BILSON S.A.společníkdo 22. 2. 2017
  • Miloš Horákjednateldo 22. 2. 2017
  • TRANSCOM ENTREPRISES LIMITEDspolečníkdo 24. 11. 2011
  • Lubomír Mladenovjednatel, společníkdo 22. 6. 1999
  • Hristo Hristovspolečníkdo 4. 12. 1997

Výpis a sbírka listin na justice.cz ↗

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma C.M. INVESTMENT, spol. s r.o. v insolvenci?

C.M. INVESTMENT, spol. s r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je C.M. INVESTMENT, spol. s r.o. plátce DPH?

C.M. INVESTMENT, spol. s r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma C.M. INVESTMENT, spol. s r.o. sídlí?

C.M. INVESTMENT, spol. s r.o. má sídlo na adrese Svatopluka Čecha 1077/25, Lovosice, 410 02.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗