Pneuservis Husinec s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 60826045
DIČ: CZ60826045
P. Chelčického 150, Husinec

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: P. Chelčického 150, Husinec Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Prodej a opravy vozidel 45200
Datum vzniku: 10. 2. 1994
Základní kapitál: 100,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 3778/KSCB
Předmět podnikání (výběr): opravy silničních vozidel; opravy ostatních dopravních prostředků a pracovních strojů; montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení …

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Pavel Friedberger od 18. 8. 2025
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Pneuservis Husinec s.r.o. v insolvenci?

Pneuservis Husinec s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Pneuservis Husinec s.r.o. plátce DPH?

Pneuservis Husinec s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Pneuservis Husinec s.r.o. sídlí?

Pneuservis Husinec s.r.o. má sídlo na adrese P. Chelčického 150, Husinec, 384 21.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗