KOVO-MONTA, s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 60753129
DIČ: CZ60753129
Sportovní 435, Zastávka

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Sportovní 435, Zastávka Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Specializované stavební práce 43120
Datum vzniku: 23. 6. 1995
Základní kapitál: 100,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 19436/KSBR
Předmět podnikání (výběr): Zámečnictví, nástrojářství; Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin; Provádění staveb, jejich změn a odstraňování …

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ing. Aleš Šrámek od 8. 12. 2023
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Hospodářské výsledky

Rok Tržby Výsledek hospodaření
2025 neověřeno neověřeno
2024 neověřeno neověřeno
2022 neověřeno neověřeno
2021 neověřeno neověřeno
2020 neověřeno neověřeno

Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Jednatel zastupuje společnost samostatně.

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

55 listin · 34 účetních závěrek
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2012
2005
2004
2003
2002
2001
bez roku

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma KOVO-MONTA, s.r.o. v insolvenci?

KOVO-MONTA, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je KOVO-MONTA, s.r.o. plátce DPH?

KOVO-MONTA, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma KOVO-MONTA, s.r.o. sídlí?

KOVO-MONTA, s.r.o. má sídlo na adrese Sportovní 435, Zastávka, 664 84.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 23. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗