ARMATMETAL spol. s r.o.
Aktivní společnost
IČO: 47972564
DIČ: CZ47972564
Řepčínská 35/86, Olomouc
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Hutnictví
245
Datum vzniku:
29. 12. 1992
Základní kapitál:
2,1 mil. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 5366/KSOS
Předmět podnikání (výběr):
vodoinstalatérství, topenářství; Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepře…; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona …
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ing. Zdeněk Herzán od 11. 7. 1996jednatelspolečníkPodíl: 50 %
-
Miroslav Herzán od 29. 12. 1992jednatelspolečníkPodíl: 50 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma ARMATMETAL spol. s r.o. v insolvenci?
ARMATMETAL spol. s r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je ARMATMETAL spol. s r.o. plátce DPH?
ARMATMETAL spol. s r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma ARMATMETAL spol. s r.o. sídlí?
ARMATMETAL spol. s r.o. má sídlo na adrese Řepčínská 35/86, Olomouc, 779 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗