REBUS Agency s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 46961313
DIČ: CZ46961313
Lidická 700/19, Brno
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Specializované stavební práce
432
Datum vzniku:
24. 7. 1992
Základní kapitál:
3,5 mil. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 6328/KSBR
Předmět podnikání:
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona v oborech činnosti: - Zprostředkování obch…
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Josef Budaj od 27. 2. 2024jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma REBUS Agency s.r.o. v insolvenci?
REBUS Agency s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je REBUS Agency s.r.o. plátce DPH?
REBUS Agency s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma REBUS Agency s.r.o. sídlí?
REBUS Agency s.r.o. má sídlo na adrese Lidická 700/19, Brno, 602 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 21. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗