BONA FIDE Plzeň, s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 46885285
DIČ: CZ46885285
V Lomu 216, Kyšice

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: V Lomu 216, Kyšice Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Stravování a pohostinství 56100
Datum vzniku: 3. 12. 1992
Základní kapitál: 105,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 2796/KSPL
Předmět podnikání (výběr): hostinská činnost; provádění staveb, jejich změn a odstraňování; výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Stanislav Červený od 10. 9. 2002
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma BONA FIDE Plzeň, s.r.o. v insolvenci?

BONA FIDE Plzeň, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je BONA FIDE Plzeň, s.r.o. plátce DPH?

BONA FIDE Plzeň, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma BONA FIDE Plzeň, s.r.o. sídlí?

BONA FIDE Plzeň, s.r.o. má sídlo na adrese V Lomu 216, Kyšice, 330 01.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 22. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗