AGRO, akciová společnost Přeštice

Aktivní společnost
IČO: 45350086
DIČ: CZ45350086
č.p. 147, Lnáře

Základní údaje

Právní forma: Akciová společnost
Sídlo: č.p. 147, Lnáře Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Zemědělství 015
Datum vzniku: 1. 6. 1992
Základní kapitál: 13,1 mil. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: B 2522/KSCB
Předmět podnikání (výběr): Opravy silničních vozidel; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona s obory činnosti poskytování služeb pro ze…; Opravy ostatních dopravních prostředků a pracovních strojů …

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • AGRO Blatná a.s. od 11. 8. 2014
    jediný akcionář
  • Ing. Josef Choura od 23. 6. 2022
    člen představenstva
  • Ing. Václav Džis od 30. 6. 2022
    člen představenstva
  • Pavel Dzamek od 30. 6. 2022
    člen představenstva
  • Ing. Martin Slanec od 30. 6. 2022
    člen dozorčí rady
  • Ing. Šárka Kudrnová od 17. 6. 2024
    člen dozorčí rady
  • Jiřina Machovcová od 23. 6. 2022
    člen dozorčí rady

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma AGRO, akciová společnost Přeštice v insolvenci?

AGRO, akciová společnost Přeštice nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je AGRO, akciová společnost Přeštice plátce DPH?

AGRO, akciová společnost Přeštice je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma AGRO, akciová společnost Přeštice sídlí?

AGRO, akciová společnost Přeštice má sídlo na adrese č.p. 147, Lnáře, 387 42.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗