Kasalova pila, s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 45023344
DIČ: CZ45023344
Jarošovská 600, Jindřichův Hradec

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Jarošovská 600, Jindřichův Hradec Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Zpracování dřeva 16230
Datum vzniku: 16. 3. 1992
Základní kapitál: 43,1 mil. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 1269/KSCB
Předmět podnikání (výběr): Provádění staveb, jejich změn a odstraňování; Truhlářství, podlahářství; Pokrývačství, tesařství …

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Mgr. Johana Žerníčková Kasalová, MSc od 7. 10. 2014
    jednatelspolečník
    Podíl: 24 %
  • Mgr. Lubor Kasal od 7. 12. 2012
    jednatelspolečník
    Podíl: 52 %
  • Jonáš Kasal od 5. 10. 2016
    společník
    Podíl: 24 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Kasalova pila, s.r.o. v insolvenci?

Kasalova pila, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Kasalova pila, s.r.o. plátce DPH?

Kasalova pila, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Kasalova pila, s.r.o. sídlí?

Kasalova pila, s.r.o. má sídlo na adrese Jarošovská 600, Jindřichův Hradec, 377 01.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗