HB beton s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 42408318
DIČ: CZ42408318
Horní Žďár 37, Jindřichův Hradec

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Horní Žďár 37, Jindřichův Hradec Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Sklo a keramika 23610
Datum vzniku: 10. 12. 1991
Základní kapitál: 1,1 mil. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 602/KSCB
Předmět podnikání (výběr): Zednictví; Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesa…; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona obory činnosti : Výroba stavebních hmo…

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ing. Ondřej Houška od 1. 3. 2024
    jednatelspolečník
    Podíl: 25 %
  • Ing. Petr Houška od 1. 3. 2024
    jednatelspolečník
    Podíl: 25 %
  • Petr Babouček od 8. 11. 2005
    jednatelspolečník
    Podíl: 50 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma HB beton s.r.o. v insolvenci?

HB beton s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je HB beton s.r.o. plátce DPH?

HB beton s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma HB beton s.r.o. sídlí?

HB beton s.r.o. má sídlo na adrese Horní Žďár 37, Jindřichův Hradec, 377 01.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 18. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗