Hilti ČR spol. s r.o.
Aktivní společnost
IČO: 41693132
DIČ: CZ41693132
V parku 2325/16, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Velkoobchod
46
Datum vzniku:
4. 9. 1991
Základní kapitál:
8,2 mil. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 3901/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
Nákup a prodej zbraní a střeliva, opravy zbraní.; Prodej chemických látek a chemických směsí klasifikovaných jako vysoce toxické a toxické.; Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení. …
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Jan Radil od 1. 1. 2016jednatel
-
Hilti Aktiengesellschaft od 1. 11. 2018společníkPodíl: 100 %
-
David Miška od 8. 7. 2025prokurista
-
Ing. Vladimír Tichý od 25. 8. 1999prokurista
-
Josef Sviták od 7. 2. 2018prokurista
-
Jozef Šatanek od 8. 7. 2025prokurista
-
Julien Leprieur od 8. 7. 2025prokurista
-
Miloš Hrábek od 21. 2. 2020prokurista
-
Zuzana Juráková od 8. 7. 2025prokurista
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Hilti ČR spol. s r.o. v insolvenci?
Hilti ČR spol. s r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Hilti ČR spol. s r.o. plátce DPH?
Hilti ČR spol. s r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Hilti ČR spol. s r.o. sídlí?
Hilti ČR spol. s r.o. má sídlo na adrese V parku 2325/16, Praha, 148 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 20. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗