Žampiony Morava spol. s r.o.

Aktivní společnost
IČO: 41507291
DIČ: CZ41507291
č.p. 265, Šardice

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: č.p. 265, Šardice Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Zemědělství 01130
Datum vzniku: 17. 7. 1991
Základní kapitál: 100,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 1885/KSBR
Předmět podnikání (výběr): koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej; výroba a prodej jedlých hub a výrobků z nich; hostinská činnost …

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Pavel Karlík od 17. 7. 1991
    jednatelspolečník
    Podíl: 60 %
  • Pavel Karlík od 30. 4. 2008
    jednatelspolečník
    Podíl: 40 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Hospodářské výsledky

Rok Tržby Výsledek hospodaření
2025 neověřeno neověřeno
2024 neověřeno neověřeno
2023 neověřeno neověřeno
2022 neověřeno neověřeno
2021 neověřeno neověřeno

Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Způsob zastupování: za společnost jedná a podepisuje jednatel
Poslední zápis v rejstříku: 13. 11. 2024
Datová schránka: pqcdfbi
Další aktivní firmy na adrese sídla: 2

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

17 listin · 9 účetních závěrek

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Historie z obchodního rejstříku

Předchozí názvy

  • KOKA, spol. s r.o.17. 7. 1991 – 1. 11. 1996

Předchozí sídla

  • 69613 Šardice17. 7. 1991 – 14. 12. 1998

Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou

  • ing. Stanislav Heinrichjednatel, společníkdo 14. 12. 1998
  • Karlík Pavelspolečníkdo 1. 11. 1996
  • Košař Svatopluk,Ing.společníkdo 1. 11. 1996
  • ing. Svatopluk Košařspolečníkdo 1. 11. 1996

Výpis a sbírka listin na justice.cz ↗

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Žampiony Morava spol. s r.o. v insolvenci?

Žampiony Morava spol. s r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Žampiony Morava spol. s r.o. plátce DPH?

Žampiony Morava spol. s r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Žampiony Morava spol. s r.o. sídlí?

Žampiony Morava spol. s r.o. má sídlo na adrese č.p. 265, Šardice, 696 13.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗