Podnikatelský klub Liberec s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 29627206
DIČ: CZ29627206
Anenská 546/8, Liberec

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Anenská 546/8, Liberec Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Velkoobchod 46
Datum vzniku: 2. 6. 2026
Základní kapitál: 75,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 56016/KSUL
Předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona: 47. Zprostředkování obchodu a služeb, 4…

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ivana Sluková od 2. 6. 2026
    jednatelspolečník
    Podíl: 50 %
  • Petra Lišková od 2. 6. 2026
    jednatelspolečník
    Podíl: 50 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Podnikatelský klub Liberec s.r.o. v insolvenci?

Podnikatelský klub Liberec s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Podnikatelský klub Liberec s.r.o. plátce DPH?

Podnikatelský klub Liberec s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Podnikatelský klub Liberec s.r.o. sídlí?

Podnikatelský klub Liberec s.r.o. má sídlo na adrese Anenská 546/8, Liberec, 460 07.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 18. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 18. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 18. 10. 2026 · originál ↗