KOLMAN INTERNATIONAL TRANSPORT s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 29413052
DIČ: CZ29413052
Lannova 2061/8, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Pozemní doprava
49410
Datum vzniku:
30. 1. 2013
Základní kapitál:
200,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 205236/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor /§ 3 odst. 3 písm. ah) živnostenského zákona/; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepře…
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Vladimír Kolman od 31. 1. 2013jednatel
-
Lenka Kolmanová od 11. 2. 2013společníkPodíl: 20 %
-
VIRGO BOHEMIA spol. s r.o. od 11. 2. 2013společníkPodíl: 80 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Obchodní rejstřík
Způsob jednání:
Jménem společnosti jedná jednatel samostatně.
Poslední zápis v rejstříku:
13. 11. 2024
Datová schránka:
xx3qmu5
Další aktivní firmy na adrese sídla:
496
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
3 listin2013
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 34/2013C 205236/SL1/MSPH
bez roku
- ostatní zápis z jednání VHC 205236/SL2/MSPH
- smlouvy o převodu obchod. podíluC 205236/SL3/MSPH
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Živnostenský rejstřík
-
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona volná od 3. 4. 2013
- Výroba neelektrických zařízení pro domácnost
- Výroba motorových a přípojných vozidel a karoserií
- Stavba a výroba plavidel
- Výroba, vývoj, projektování, zkoušky, instalace, údržba, opravy, modifikace a konstrukční změny letadel, motorů letadel, vrtulí, letadlových částí a zařízení a leteckých pozemních zařízení
- Výroba drážních hnacích vozidel a drážních vozidel na dráze tramvajové, trolejbusové a lanové a železničního parku
- Výroba jízdních kol, vozíků pro invalidy a jiných nemotorových dopravních prostředků
- Výroba a opravy čalounických výrobků
- Výroba, opravy a údržba sportovních potřeb, her, hraček a dětských kočárků
- Výroba a opravy zdrojů ionizujícího záření
- Výroba školních a kancelářských potřeb, kromě výrobků z papíru, výroba bižuterie, kartáčnického a konfekčního zboží, deštníků, upomínkových předmětů
- Výroba dalších výrobků zpracovatelského průmyslu
- Provozování vodovodů a kanalizací a úprava a rozvod vody
- Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
- Sklenářské práce, rámování a paspartování
- Zprostředkování obchodu a služeb
- Velkoobchod a maloobchod
- Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím
- Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě
- Potrubní a pozemní doprava (vyjma železniční a silniční motorové dopravy)
- Ubytovací služby
- Činnost informačních a zpravodajských kanceláří
- Pronájem a půjčování věcí movitých
- Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
- Projektování pozemkových úprav
- Projektování elektrických zařízení
- Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
- Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd
- Testování, měření, analýzy a kontroly
- Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
- Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling
- Fotografické služby
- Překladatelská a tlumočnická činnost
- Poskytování služeb osobního charakteru a pro osobní hygienu
- Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
- Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu
- Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
- Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
- Činnost odborného lesního hospodáře a vyhotovování lesních hospodářských plánů a osnov
- Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti
- Diagnostická, zkušební a poradenská činnost v ochraně rostlin a ošetřování rostlin, rostlinných produktů, objektů a půdy proti škodlivým organismům přípravky na ochranu rostlin nebo biocidními přípravky
- Poskytování technických služeb
- Nakládání s reprodukčním materiálem lesních dřevin
- Opravy a údržba potřeb pro domácnost, předmětů kulturní povahy, výrobků jemné mechaniky, optických přístrojů a měřidel
- Chov zvířat a jejich výcvik (s výjimkou živočišné výroby)
- Poskytování služeb pro rodinu a domácnost
- Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků
- Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
- Pěstitelské pálení
- Výroba krmiv, krmných směsí, doplňkových látek a premixů
- Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků
- Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků
- Výroba a opravy obuvi, brašnářského a sedlářského zboží
- Výroba vlákniny, papíru a lepenky a zboží z těchto materiálů
- Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů
- Výroba koksu, surového dehtu a jiných pevných paliv
- Výroba hnojiv
- Výroba plastových a pryžových výrobků
- Výroba stavebních hmot, porcelánových, keramických a sádrových výrobků
- Výroba brusiv a ostatních minerálních nekovových výrobků
- Broušení technického a šperkového kamene
- Výroba a hutní zpracování železa, drahých a neželezných kovů a jejich slitin
- Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků
- Umělecko-řemeslné zpracování kovů
- Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů
- Výroba měřicích, zkušebních, navigačních, optických a fotografických přístrojů a zařízení
- Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce
- Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
- Výroba strojů a zařízení
- Zasilatelství a zastupování v celním řízení
- Výroba a zpracování skla
- Úprava nerostů, dobývání rašeliny a bahna
- Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných)
- Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost
- Praní pro domácnost, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a osobního zboží
- Výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí
- Výroba zdravotnických prostředků
- Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství
- Výroba chemických látek a chemických směsí nebo předmětů a kosmetických přípravků
- Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
-
Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 3,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní mezinárodní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 2,5 tuny a nepřesahující 3,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní vnitrostátní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí a nákladní mezinárodní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 2,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí, - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče koncesovaná od 16. 4. 2013
Zdroj: živnostenský rejstřík (ARES).
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- Diaspro s.r.o.společníkdo 11. 2. 2013
- GSE spol. s r.o.společníkdo 11. 2. 2013
- Jakub Lukášjednatel30. 1. 2013 – 31. 1. 2013
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma KOLMAN INTERNATIONAL TRANSPORT s.r.o. v insolvenci?
KOLMAN INTERNATIONAL TRANSPORT s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je KOLMAN INTERNATIONAL TRANSPORT s.r.o. plátce DPH?
KOLMAN INTERNATIONAL TRANSPORT s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma KOLMAN INTERNATIONAL TRANSPORT s.r.o. sídlí?
KOLMAN INTERNATIONAL TRANSPORT s.r.o. má sídlo na adrese Lannova 2061/8, Praha, 110 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗