Euromince.info s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 29394830
DIČ: CZ29394830
Vilová 102, Vratimov
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Maloobchod
47790
Datum vzniku:
18. 1. 2012
Základní kapitál:
200,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 38617/KSOS
Předmět podnikání (výběr):
Zprostředkování obchodu a služeb; Velkoobchod a maloobchod; Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím …
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Jakub Trpiš od 18. 1. 2012jednatelspolečníkPodíl: 50 %
-
Ing. Michal Trpiš od 8. 4. 2024společníkPodíl: 50 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Euromince.info s.r.o. v insolvenci?
Euromince.info s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Euromince.info s.r.o. plátce DPH?
Euromince.info s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Euromince.info s.r.o. sídlí?
Euromince.info s.r.o. má sídlo na adrese Vilová 102, Vratimov, 739 32.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 21. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗