VÝTAHY SHS s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 29371074
DIČ: CZ29371074
Ukrajinská 756/2d, Brno

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Ukrajinská 756/2d, Brno Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Opravy strojů 33200
Datum vzniku: 20. 9. 2012
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 76179/KSBR
Předmět podnikání (výběr): Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona v rozsahu oborů činností uvedených v přílo…; Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení; Montáž, opravy, revize a zkoušky zdvihacích zařízení …

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Karel Sojka od 7. 12. 2012
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma VÝTAHY SHS s.r.o. v insolvenci?

VÝTAHY SHS s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je VÝTAHY SHS s.r.o. plátce DPH?

VÝTAHY SHS s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma VÝTAHY SHS s.r.o. sídlí?

VÝTAHY SHS s.r.o. má sídlo na adrese Ukrajinská 756/2d, Brno, 625 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 22. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗