Inženýrské stavby Jebáček s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Jan Jebáček od 7. 8. 2012jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Klíčové údaje za rok 2021
Společnost Inženýrské stavby Jebáček s.r.o. v roce 2021 se dostala ze ztráty do zisku 1,8 mil. Kč a tržby jí vzrostly o 5 % na 45,8 mil. Kč.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | neověřeno | neověřeno |
| 2024 | neověřeno | neověřeno |
| 2023 | neověřeno | neověřeno |
| 2022 | neověřeno | neověřeno |
| 2021 | 45,8 mil. Kč | 1,8 mil. Kč |
| 2020 | 43,5 mil. Kč | -2,4 mil. Kč |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Struktura majetku a zdrojů 2021
Aktiva
- Dlouhodobý hmotný majetek8,2 mil. Kč
- Dlouhodobý finanční majetek8,0 mil. Kč
- Zásoby194,0 tis. Kč
- Krátkodobé pohledávky7,8 mil. Kč
- Peněžní prostředky1,7 mil. Kč
- Časové rozlišení1,6 mil. Kč
Pasiva
- Základní kapitál200,0 tis. Kč
- Výsledek hospodaření minulých let-1,8 mil. Kč
- Výsledek hospodaření za období1,8 mil. Kč
- Dlouhodobé závazky8,5 mil. Kč
- Krátkodobé závazky15,0 mil. Kč
- Časové rozlišení10,0 tis. Kč
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
42 listin · 24 účetních závěrek- účetní závěrka [2025] rozvahaC 75747/SL42/KSBR
- účetní závěrka [2025] výkazC 75747/SL43/KSBR
- účetní závěrka [2025] přílohaC 75747/SL41/KSBR
- účetní závěrka [2024] rozvaha + výkazC 75747/SL39/KSBR
- účetní závěrka [2024] přílohaC 75747/SL40/KSBR
- účetní závěrka [2023] rozvahaC 75747/SL36/KSBR
- účetní závěrka [2023] výkazC 75747/SL37/KSBR
- účetní závěrka [2023] rozvaha + výkazC 75747/SL38/KSBR
- účetní závěrka [2023] přílohaC 75747/SL35/KSBR
- účetní závěrka [2022] rozvaha,výkazC 75747/SL34/KSBR
- notářský zápis [NZ 190/2022]C 75747/SL30/KSBR
- účetní závěrka [2022] přílohaC 75747/SL33/KSBR
- účetní závěrka [2021] rozvaha + výkazC 75747/SL29/KSBR
- účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 02.05.2022C 75747/SL32/KSBR
- účetní závěrka [2021] přílohaC 75747/SL28/KSBR
- účetní závěrka [2020]C 75747/SL27/KSBR· založeno 19. 10. 2021
- účetní závěrka [2019] výkazC 75747/SL24/KSBR
- účetní závěrka [2019] rozvahaC 75747/SL25/KSBR
- účetní závěrka [2019] přílohaC 75747/SL23/KSBR
- účetní závěrka [2019] přílohaC 75747/SL26/KSBR
- účetní závěrka [2018] rozvahaC 75747/SL17/KSBR· založeno 29. 10. 2019
- účetní závěrka [2018] výkazC 75747/SL18/KSBR· založeno 29. 10. 2019
- účetní závěrka [2018] přílohaC 75747/SL19/KSBR
- účetní závěrka [2017] rozvahaC 75747/SL14/KSBR· založeno 29. 10. 2019
- účetní závěrka [2017] výkazC 75747/SL15/KSBR· založeno 29. 10. 2019
- účetní závěrka [2017] přílohaC 75747/SL16/KSBR· založeno 29. 10. 2019
- účetní závěrka [2016] rozvahaC 75747/SL20/KSBR
- účetní závěrka [2016] výkazC 75747/SL21/KSBR
- účetní závěrka [2016] přílohaC 75747/SL22/KSBR
- účetní závěrka [2014] rozvahaC 75747/SL11/KSBR
- účetní závěrka [2014] výkazC 75747/SL13/KSBR
- účetní závěrka [2014] přílohaC 75747/SL12/KSBR
- notářský zápis NZ 174/2014 rozhod. jed. spol.-změny zakl. listC 75747/SL3/KSBR
- účetní závěrka [2013] výkazC 75747/SL10/KSBR
- účetní závěrka [2013] rozvahaC 75747/SL9/KSBR
- účetní závěrka [2013] přílohaC 75747/SL8/KSBR
- účetní závěrka [2012] rozvahaC 75747/SL5/KSBR
- účetní závěrka [2012] výkazC 75747/SL7/KSBR
- notářský zápis - zakl. listina, NZ 130/2012C 75747/SL1/KSBR
- účetní závěrka [2012] přílohaC 75747/SL6/KSBR
- změna právní formy, fúze projekt rozdělení odštěpení sloučenímC 75747/SL2/KSBR
- zakladatelské dokumentyC 75747/SL4/KSBR
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Předchozí sídla
- č.p. 11, 66902 Popice7. 8. 2012 – 5. 6. 2020
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Inženýrské stavby Jebáček s.r.o. v insolvenci?
Inženýrské stavby Jebáček s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Jaké má firma Inženýrské stavby Jebáček s.r.o. tržby?
Podle účetní závěrky za rok 2021 měla Inženýrské stavby Jebáček s.r.o. tržby 45,8 mil. Kč.
Je firma Inženýrské stavby Jebáček s.r.o. v zisku?
Podle účetní závěrky za rok 2021 Inženýrské stavby Jebáček s.r.o. dosáhla zisku 1,8 mil. Kč.
Je Inženýrské stavby Jebáček s.r.o. plátce DPH?
Inženýrské stavby Jebáček s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Inženýrské stavby Jebáček s.r.o. sídlí?
Inženýrské stavby Jebáček s.r.o. má sídlo na adrese Popice 11, Znojmo, 669 02.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗