VÍNO FILIP s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 29313279
DIČ: CZ29313279
č.p. 66, Sedlec
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Potravinářství
10
Datum vzniku:
22. 3. 2012
Základní kapitál:
200,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 73472/KSBR
Předmět podnikání:
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Jan Filip od 22. 3. 2012jednatelspolečníkPodíl: 25 %
-
Bc. Břetislav Strnad od 23. 3. 2022společníkPodíl: 8 %
-
Ivan Čelovský od 27. 4. 2015společníkPodíl: 50 %
-
Martin Drdla, MSc. od 18. 12. 2018společníkPodíl: 8,5 %
-
Mgr. Lukáš Neustupa od 18. 12. 2018společníkPodíl: 8,5 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma VÍNO FILIP s.r.o. v insolvenci?
VÍNO FILIP s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je VÍNO FILIP s.r.o. plátce DPH?
VÍNO FILIP s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma VÍNO FILIP s.r.o. sídlí?
VÍNO FILIP s.r.o. má sídlo na adrese č.p. 66, Sedlec, 691 21.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗