Jiří Gazárek s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 29203635
DIČ: CZ29203635
tř. Dukelských hrdinů 1751/59, Hodonín

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: tř. Dukelských hrdinů 1751/59, Hodonín Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Zpracování dřeva 162
Datum vzniku: 2. 3. 2010
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 65456/KSBR
Předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Jitka Gazárková od 2. 3. 2010
    jednatel
  • Jiří Gazárek od 3. 1. 2019
    jednatel
  • MORAVIA LEASE s.r.o. od 3. 1. 2019
    společník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

Časté otázky

Je firma Jiří Gazárek s.r.o. v insolvenci?

Jiří Gazárek s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Jiří Gazárek s.r.o. plátce DPH?

Jiří Gazárek s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Jiří Gazárek s.r.o. sídlí?

Jiří Gazárek s.r.o. má sídlo na adrese tř. Dukelských hrdinů 1751/59, Hodonín, 695 01.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 21. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗