Pavlíček - motordíly s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Jan Slepánek od 15. 1. 2010jednatel
-
Dušan Škrdla od 9. 4. 2014jednatelspolečníkPodíl: 100 %
-
Václav Strádal od 1. 1. 2019jednatel
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2019 | neověřeno | neověřeno |
| 2018 | neověřeno | neověřeno |
| 2017 | neověřeno | neověřeno |
| 2016 | neověřeno | neověřeno |
| 2015 | neověřeno | neověřeno |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
15 listin · 9 účetních závěrek- účetní závěrka [2019]C 64972/SL14/KSBR
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 224/2019]C 64972/SL11/KSBR
- účetní závěrka [2018]C 64972/SL13/KSBR
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 983/2018]C 64972/SL10/KSBR· založeno 18. 12. 2018
- účetní závěrka [2017]C 64972/SL9/KSBR
- účetní závěrka [2016]C 64972/SL8/KSBR
- účetní závěrka [2015]C 64972/SL7/KSBR
- účetní závěrka [2014]C 64972/SL6/KSBR
- notářský zápis zakl. listina, NZ 182/2014C 64972/SL4/KSBR
- účetní závěrka [2013]C 64972/SL5/KSBR
- účetní závěrka [2012]C 64972/SL3/KSBR
- účetní závěrka 2011C 64972/SL2/KSBR
- výroční zpráva 2010C 64972/SL1/KSBR· založeno 19. 10. 2011
- ostatní rozhodnutí jed. společníkaC 64972/SL12/KSBR
- ostatní prohlášení o úplné adrese sídla společnostiC 64972/SL15/KSBR
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Předchozí sídla
- Tkalcovská 849/8, Zábrdovice, 60200 Brno18. 4. 2014 – 25. 3. 2022
- Tkalcovská 849/8, Zábrdovice, 61500 Brno15. 1. 2010 – 18. 4. 2014
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- Jan Pavlíčekprokurista, společníkdo 14. 2. 2021
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Pavlíček - motordíly s.r.o. v insolvenci?
Pavlíček - motordíly s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Pavlíček - motordíly s.r.o. plátce DPH?
Pavlíček - motordíly s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Pavlíček - motordíly s.r.o. sídlí?
Pavlíček - motordíly s.r.o. má sídlo na adrese Durďákova 336/29, Brno, 613 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗