Stavby Zatloukal s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 29187354
DIČ: CZ29187354
Palackého 1783, Dubňany

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Palackého 1783, Dubňany Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Výstavba budov 4120
Datum vzniku: 4. 11. 2009
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 64231/KSBR
Předmět podnikání (výběr): výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; provádění staveb, jejich změn a odstraňování; projektová činnost ve výstavbě

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Kamil Zatloukal, DiS. od 4. 11. 2009
    jednatelspolečník

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Stavby Zatloukal s.r.o. v insolvenci?

Stavby Zatloukal s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Stavby Zatloukal s.r.o. plátce DPH?

Stavby Zatloukal s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Stavby Zatloukal s.r.o. sídlí?

Stavby Zatloukal s.r.o. má sídlo na adrese Palackého 1783, Dubňany, 696 03.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 20. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗