NEON Burianová, s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 29186668
DIČ: CZ29186668
Špitálka 421/23a, Brno

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Špitálka 421/23a, Brno Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Opravy strojů 33200
Datum vzniku: 22. 10. 2009
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 64144/KSBR
Předmět podnikání (výběr): výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Jana Slováčková Burianová od 22. 10. 2009
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma NEON Burianová, s.r.o. v insolvenci?

NEON Burianová, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je NEON Burianová, s.r.o. plátce DPH?

NEON Burianová, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma NEON Burianová, s.r.o. sídlí?

NEON Burianová, s.r.o. má sídlo na adrese Špitálka 421/23a, Brno, 602 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗