Farma Moulisových s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 29157501
DIČ: CZ29157501
č.p. 23, Milínov

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: č.p. 23, Milínov Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Zemědělství 011
Datum vzniku: 28. 5. 2012
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 27530/KSPL
Předmět podnikání (výběr): prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin; výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; hostinská činnost …

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ing. Hana Moulisová od 28. 5. 2012
    jednatelspolečník
    Podíl: 50 %
  • Ing. Pavel Moulis, PhD. od 28. 5. 2012
    jednatelspolečník
    Podíl: 50 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Farma Moulisových s.r.o. v insolvenci?

Farma Moulisových s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Farma Moulisových s.r.o. plátce DPH?

Farma Moulisových s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Farma Moulisových s.r.o. sídlí?

Farma Moulisových s.r.o. má sídlo na adrese č.p. 23, Milínov, 332 04.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 22. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗