SALVUS PRAHA Profi s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 29134951
DIČ: CZ29134951
Pernerova 646/28a, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Pernerova 646/28a, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Chemický průmysl 2013
Datum vzniku: 30. 11. 2012
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 202766/MSPH
Předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Bohuslav Doležal od 2. 10. 2018
    jednatel
  • Ing. Eva Přibil Behenská od 11. 9. 2020
    jednatel
  • VAKOS XT a.s. od 2. 10. 2018
    společník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Hospodářské výsledky

Rok Tržby Výsledek hospodaření
2024 neověřeno neověřeno
2023 neověřeno neověřeno
2022 neověřeno neověřeno
2021 neověřeno neověřeno
2020 neověřeno neověřeno

Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Každý jednatel jedná za společnost samostatně.

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

10 listin · 7 účetních závěrek
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2012
bez roku

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma SALVUS PRAHA Profi s.r.o. v insolvenci?

SALVUS PRAHA Profi s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je SALVUS PRAHA Profi s.r.o. plátce DPH?

SALVUS PRAHA Profi s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma SALVUS PRAHA Profi s.r.o. sídlí?

SALVUS PRAHA Profi s.r.o. má sídlo na adrese Pernerova 646/28a, Praha, 186 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗