Adršpašské hotely s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
IKF Broumovsko s.r.o. od 10. 6. 2020jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2024 | neověřeno | neověřeno |
| 2023 | neověřeno | neověřeno |
| 2022 | neověřeno | neověřeno |
| 2021 | neověřeno | neověřeno |
| 2020 | neověřeno | neověřeno |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
- ck.broumovsko s.r.o.(do 10. 6. 2020)
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
26 listin · 20 účetních závěrek- účetní závěrka [2024]C 27568/SL26/KSHK· založeno 23. 6. 2025
- účetní závěrka [2023]C 27568/SL25/KSHK· založeno 27. 11. 2024
- účetní závěrka [2022]C 27568/SL23/KSHK· založeno 27. 7. 2023
- účetní závěrka [2021]C 27568/SL22/KSHK· založeno 8. 11. 2022
- účetní závěrka [2020]C 27568/SL21/KSHK· založeno 14. 10. 2021
- notářský zápis [NZ 92/2020]C 27568/SL19/KSHK· založeno 10. 6. 2020
- účetní závěrka [2019]C 27568/SL20/KSHK· založeno 21. 8. 2020
- účetní závěrka [2018]C 27568/SL24/KSHK· založeno 9. 11. 2023
- účetní závěrka [2017]C 27568/SL18/KSHK· založeno 1. 10. 2018
- účetní závěrka [2016] rozvahaC 27568/SL17/KSHK· založeno 9. 1. 2018
- účetní závěrka [2016] přílohaC 27568/SL16/KSHK· založeno 9. 1. 2018
- účetní závěrka [2015]C 27568/SL15/KSHK· založeno 21. 11. 2016
- účetní závěrka [2014]C 27568/SL14/KSHK· založeno 21. 11. 2016
- účetní závěrka [2013] PC 27568/SL11/KSHK· založeno 25. 8. 2014
- účetní závěrka [2013] RC 27568/SL12/KSHK· založeno 25. 8. 2014
- účetní závěrka [2013] VC 27568/SL13/KSHK· založeno 25. 8. 2014
- účetní závěrka [2012] RC 27568/SL10/KSHK· založeno 25. 8. 2014
- účetní závěrka [2012] PC 27568/SL8/KSHK· založeno 25. 8. 2014
- účetní závěrka [2012] VC 27568/SL9/KSHK· založeno 25. 8. 2014
- účetní závěrka [2011] výkazC 27568/SL5/KSHK· založeno 25. 8. 2014
- účetní závěrka [2011] rozvahaC 27568/SL7/KSHK· založeno 25. 8. 2014
- účetní závěrka [2011] přílohaC 27568/SL6/KSHK· založeno 25. 8. 2014
- účetní závěrka 2010C 27568/SL4/KSHK· založeno 16. 1. 2012
- zakladatelské dokumentyC 27568/SL3/KSHK· založeno 30. 3. 2011
- zakladatelské dokumenty, notářský zápisC 27568/SL1/KSHK· založeno 26. 3. 2010
- podpisové vzoryC 27568/SL2/KSHK· založeno 26. 3. 2010
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Adršpašské hotely s.r.o. v insolvenci?
Adršpašské hotely s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Adršpašské hotely s.r.o. plátce DPH?
Adršpašské hotely s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Adršpašské hotely s.r.o. sídlí?
Adršpašské hotely s.r.o. má sídlo na adrese Klášterní 225, Broumov, 550 01.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗