Traxmandl Tour s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 28745591
DIČ: CZ28745591
Pod Resslem 1978/2, Most

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Pod Resslem 1978/2, Most Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Cestovní ruch 79120
Datum vzniku: 8. 7. 2011
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 30349/KSUL
Předmět podnikání: provozování cestovní kanceláře

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ing. Hana Traxmandlová od 8. 7. 2011
    jednatelspolečník
    Podíl: 35 %
  • Ing. Luděk Traxmandl od 8. 7. 2011
    jednatelspolečník
    Podíl: 35 %
  • Ing. Martina Hessová od 8. 7. 2011
    jednatelspolečník
    Podíl: 30 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Traxmandl Tour s.r.o. v insolvenci?

Traxmandl Tour s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Traxmandl Tour s.r.o. plátce DPH?

Traxmandl Tour s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Traxmandl Tour s.r.o. sídlí?

Traxmandl Tour s.r.o. má sídlo na adrese Pod Resslem 1978/2, Most, 434 01.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 20. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗