EUROGAS CRB s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 28634691
DIČ: CZ28634691
Klimšova 1756, Petřvald
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Velkoobchod
461
Datum vzniku:
3. 9. 2010
Základní kapitál:
200,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 35855/KSOS
Předmět podnikání (výběr):
Silniční motorová doprava nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesah…; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Cezary Zdzisław Churas od 3. 9. 2010jednatelspolečníkPodíl: 25 %
-
Aleksander Andrzej Budziński od 12. 10. 2016společníkPodíl: 25 %
-
Artur Rafalik od 12. 10. 2016společníkPodíl: 25 %
-
Jan Piotr Rafalik od 12. 10. 2016společníkPodíl: 25 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma EUROGAS CRB s.r.o. v insolvenci?
EUROGAS CRB s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je EUROGAS CRB s.r.o. plátce DPH?
EUROGAS CRB s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma EUROGAS CRB s.r.o. sídlí?
EUROGAS CRB s.r.o. má sídlo na adrese Klimšova 1756, Petřvald, 735 41.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 21. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗