Euroexpres Czech s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 28503325
DIČ: CZ28503325
Breitcetlova 879/7, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Breitcetlova 879/7, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Skladování 52290
Datum vzniku: 23. 12. 2008
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 146350/MSPH
Předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Tomáš Piškule od 23. 12. 2008
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

Časté otázky

Je firma Euroexpres Czech s.r.o. v insolvenci?

Euroexpres Czech s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Euroexpres Czech s.r.o. plátce DPH?

Euroexpres Czech s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Euroexpres Czech s.r.o. sídlí?

Euroexpres Czech s.r.o. má sídlo na adrese Breitcetlova 879/7, Praha, 198 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 21. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗