Zharkov Company, s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Tatiana Zharkova od 24. 7. 2008jednatelspolečníkPodíl: 25 %
-
Aleksandr Zharkov od 24. 7. 2008společníkPodíl: 25 %
-
Sergey Zharkov od 24. 7. 2008společníkPodíl: 25 %
-
Valery Zharkov od 24. 7. 2008společníkPodíl: 25 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Klíčové údaje za rok 2025
Společnost Zharkov Company, s.r.o. v roce 2025 vykázala ztrátu 137,0 tis. Kč.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | 0 Kč | -137,0 tis. Kč |
| 2024 | neověřeno | neověřeno |
| 2023 | 100,0 tis. Kč | 1,0 tis. Kč |
| 2022 | 140,0 tis. Kč | 0 Kč |
| 2021 | 141,0 tis. Kč | 1,0 tis. Kč |
Výkaz zisku a ztráty je podán, tržby z prodeje zboží, výrobků a služeb jsou v něm nulové.
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Zdroje krytí majetku 2025
Pasiva
- Základní kapitál200,0 tis. Kč
- Výsledek hospodaření minulých let6,0 tis. Kč
- Výsledek hospodaření za období-137,0 tis. Kč
- Dlouhodobé závazky3,3 mil. Kč
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
30 listin · 21 účetních závěrek- účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 14.06.2026C 141345/SL31/MSPH
- notářský zápis [NZ 454/2025]C 141345/SL27/MSPH
- účetní závěrka [2024]C 141345/SL28/MSPH
- účetní závěrka [2024] VZZC 141345/SL30/MSPH
- účetní závěrka [2024] přílohaC 141345/SL29/MSPH
- účetní závěrka [2020]C 141345/SL21/MSPH
- účetní závěrka [2019] VZZC 141345/SL18/MSPH
- účetní závěrka [2019] rozvahaC 141345/SL19/MSPH
- účetní závěrka [2019] přílohaC 141345/SL20/MSPH
- účetní závěrka [2018] VZaZC 141345/SL15/MSPH
- účetní závěrka [2018] rozvahaC 141345/SL16/MSPH
- účetní závěrka [2018] přílohaC 141345/SL17/MSPH
- účetní závěrka [2017]C 141345/SL14/MSPH
- účetní závěrka [2016]C 141345/SL13/MSPH
- účetní závěrka [2015] 1.1. 2015 - 31.12. 2015C 141345/SL12/MSPH· založeno 28. 10. 2016
- účetní závěrka [2014]C 141345/SL11/MSPH
- účetní závěrka [2013]C 141345/SL9/MSPH· založeno 12. 12. 2014
- účetní závěrka [2012]C 141345/SL10/MSPH· založeno 12. 12. 2014
- účetní závěrka r.2009 - rozvahaC 141345/SL6/MSPH
- účetní závěrka r.2009 - VZZC 141345/SL7/MSPH
- účetní závěrka r.2009 - přílohaC 141345/SL8/MSPH
- účetní závěrka r.2008 - rozvahaC 141345/SL3/MSPH
- účetní závěrka r.2008 - VZZC 141345/SL4/MSPH
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis Nz 509/2008C 141345/SL2/MSPH
- účetní závěrka r.2008 - přílohaC 141345/SL5/MSPH
- podpisové vzoryC 141345/SL1/MSPH
- notářský zápis [182025]C 141345/SL26/MSPH
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
Historie z obchodního rejstříku
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- Ružena Buczekovajednatel19. 2. 2025 – 29. 4. 2025
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Zharkov Company, s.r.o. v insolvenci?
Zharkov Company, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je firma Zharkov Company, s.r.o. v zisku?
Podle účetní závěrky za rok 2025 Zharkov Company, s.r.o. vykázala ztrátu 137,0 tis. Kč.
Kde firma Zharkov Company, s.r.o. sídlí?
Zharkov Company, s.r.o. má sídlo na adrese Raichlova 2619/5, Praha, 155 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗