ADVENI MEDICAL, spol. s r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Mgr. Hana Cetlová od 10. 2. 2020jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Klíčové údaje za rok 2024
Společnost ADVENI MEDICAL, spol. s r.o. v roce 2024 zvýšila zisk o 5 % na 901,0 tis. Kč a tržby jí klesly o 15 % na 9,6 mil. Kč.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | neověřeno | neověřeno |
| 2024 | 9,6 mil. Kč | 901,0 tis. Kč |
| 2023 | 11,2 mil. Kč | 861,0 tis. Kč |
| 2022 | 9,3 mil. Kč | 742,0 tis. Kč |
| 2021 | 11,2 mil. Kč | 463,0 tis. Kč |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Struktura majetku a zdrojů 2024
Aktiva
- Zásoby2,1 mil. Kč
- Krátkodobé pohledávky7,9 mil. Kč
- Peněžní prostředky896,0 tis. Kč
Pasiva
- Základní kapitál200,0 tis. Kč
- Výsledek hospodaření za období901,0 tis. Kč
- Krátkodobé závazky9,4 mil. Kč
- Časové rozlišení413,0 tis. Kč
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
19 listin · 16 účetních závěrek- účetní závěrka [2021] rozvaha.C 63485/SL14/KSBR· založeno 23. 12. 2022
- účetní závěrka [2021] výkazyC 63485/SL15/KSBR· založeno 23. 12. 2022
- účetní závěrka [2020] výkazC 63485/SL12/KSBR· založeno 12. 11. 2021
- účetní závěrka [2020] rozvahaC 63485/SL13/KSBR· založeno 12. 11. 2021
- notářský zápis [NZ 127/2020]C 63485/SL7/KSBR
- účetní závěrka [2019] rozvahaC 63485/SL10/KSBR· založeno 12. 11. 2021
- účetní závěrka [2019] výkazC 63485/SL11/KSBR· založeno 12. 11. 2021
- účetní závěrka [2018] rozvaha + výkazC 63485/SL8/KSBR
- účetní závěrka [2017] rozvaha + výkazC 63485/SL9/KSBR
- účetní závěrka [2016]C 63485/SL5/KSBR
- účetní závěrka [2016]C 63485/SL6/KSBR
- účetní závěrka [2015]C 63485/SL3/KSBR· založeno 31. 10. 2016
- účetní závěrka [2014] rozvaha + výkazC 63485/SL4/KSBR· založeno 31. 10. 2016
- notářský zápis -zakl. listina, NZ 397/09C 63485/SL1/KSBR
- podpisové vzory +ČPC 63485/SL2/KSBR
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Předchozí sídla
- Renneská třída 407/29, Štýřice, 63900 Brno15. 11. 2016 – 17. 2. 2020
- Renneská třída 407/29, 63900 Brno2. 9. 2009 – 15. 11. 2016
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- Mgr. Soňa Hýžovájednatel, společník2. 9. 2009 – 24. 11. 2023
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma ADVENI MEDICAL, spol. s r.o. v insolvenci?
ADVENI MEDICAL, spol. s r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Jaké má firma ADVENI MEDICAL, spol. s r.o. tržby?
Podle účetní závěrky za rok 2024 měla ADVENI MEDICAL, spol. s r.o. tržby 9,6 mil. Kč.
Je firma ADVENI MEDICAL, spol. s r.o. v zisku?
Podle účetní závěrky za rok 2024 ADVENI MEDICAL, spol. s r.o. dosáhla zisku 901,0 tis. Kč.
Je ADVENI MEDICAL, spol. s r.o. plátce DPH?
ADVENI MEDICAL, spol. s r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma ADVENI MEDICAL, spol. s r.o. sídlí?
ADVENI MEDICAL, spol. s r.o. má sídlo na adrese č.p. 64, Mělčany, 664 64.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗