MARKET SHOP, spol. s r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Tomáš Čunderlík od 27. 10. 2025jednatel
-
Peter Mitterpach od 13. 5. 2021společníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2021 | neověřeno | neověřeno |
| 2020 | neověřeno | neověřeno |
| 2019 | neověřeno | neověřeno |
| 2018 | neověřeno | neověřeno |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
11 listin · 4 účetních závěrek- účetní závěrka [2021] rozvaha + výkazC 61301/SL8/KSBR
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 514/2021]C 61301/SL7/KSBR
- účetní závěrka [2020] rozvaha + výkazC 61301/SL11/KSBR· založeno 10. 11. 2022
- účetní závěrka [2019] rozvaha + výkazC 61301/SL10/KSBR· založeno 10. 11. 2022
- účetní závěrka [2018] rozvaha + výkazC 61301/SL9/KSBR· založeno 10. 11. 2022
- notářský zápis spol. smlouva, NZ 551/2014C 61301/SL6/KSBR
- notářský zápis rozhod.VH, NZ 511/2012C 61301/SL5/KSBR
- zakladatelské dokumentyC 61301/SL1/KSBR
- podpisové vzory + ČPC 61301/SL2/KSBR
- podpisové vzory + ČPC 61301/SL3/KSBR
- smlouvy o převodu obchod. podíluC 61301/SL4/KSBR
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Předchozí sídla
- Hrubého 1060/11, Královo Pole, 61200 Brno21. 11. 2016 – 13. 5. 2021
- Hrubého 1060/11, 61200 Brno21. 5. 2012 – 21. 11. 2016
- Kšírova 163/217, 61900 Brno27. 1. 2009 – 21. 5. 2012
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- Ing. Miroslav Zelinkajednatel, společník27. 1. 2009 – 13. 5. 2021
- Lukáš Němečekjednatel, společník19. 4. 2012 – 13. 5. 2021
- Mgr. Oldřich Racekjednatel, společník27. 1. 2009 – 21. 5. 2012
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma MARKET SHOP, spol. s r.o. v insolvenci?
MARKET SHOP, spol. s r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je MARKET SHOP, spol. s r.o. plátce DPH?
MARKET SHOP, spol. s r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma MARKET SHOP, spol. s r.o. sídlí?
MARKET SHOP, spol. s r.o. má sídlo na adrese Lidická 700/19, Brno, 602 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗