LESY SROVNALÍK s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Filip Srovnalík od 9. 5. 2018jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | neověřeno | neověřeno |
| 2024 | neověřeno | neověřeno |
| 2023 | neověřeno | neověřeno |
| 2022 | neověřeno | neověřeno |
| 2021 | neověřeno | neověřeno |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
- PSA CONSULTING s.r.o.(do 29. 9. 2014)
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
22 listin · 8 účetních závěrek- účetní závěrka [2020] příloha , rozvahaC 85142/SL17/KSBR
- účetní závěrka [2019] rozvaha + přílohaC 85142/SL16/KSBR
- notářský zápis [NZ 739/2018]C 85142/SL13/KSBR· založeno 25. 10. 2018
- notářský zápis [NZ 313/2018]C 85142/SL10/KSBR
- účetní závěrka [2018] rozvaha + přílohaC 85142/SL15/KSBR
- účetní závěrka [2017] rozvaha + přílohaC 85142/SL12/KSBR
- účetní závěrka [2016] rozvaha+přílohaC 85142/SL9/KSBR
- účetní závěrka [2015]C 85142/SL8/KSBR
- účetní závěrka [2014]C 85142/SL7/KSBR
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 1231/2014C 85142/SL5/KSBR
- notářský zápis NZ 486/2009C 130831/SL4/MSPH· založeno 19. 11. 2009
- účetní závěrka 2007C 130831/SL3/MSPH
- notářský zápis NZ 621/2007C 130831/SL2/MSPH· založeno 15. 10. 2007
- zakladatelské dokumentyC 85142/SL14/KSBR· založeno 25. 10. 2018
- podpisové vzoryC 130831/SL1/MSPH· založeno 15. 10. 2007
- zakladatelské dokumentyC 85142/SL11/KSBR
- zakladatelské dokumentyC 85142/SL6/KSBR
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma LESY SROVNALÍK s.r.o. v insolvenci?
LESY SROVNALÍK s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je LESY SROVNALÍK s.r.o. plátce DPH?
LESY SROVNALÍK s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma LESY SROVNALÍK s.r.o. sídlí?
LESY SROVNALÍK s.r.o. má sídlo na adrese Mlýnská 326/13, Brno, 602 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗