KOMPOSTÁRNA JAROŠOVICE, s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ing. Miroslav Herout od 8. 11. 2018jednatel
-
AGROKOM GROUP a.s. od 19. 11. 2018společníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Klíčové údaje za rok 2025
Společnost KOMPOSTÁRNA JAROŠOVICE, s.r.o. v roce 2025 zvýšila zisk o 410 % na 5,2 mil. Kč a tržby jí vzrostly o 44 % na 67,6 mil. Kč.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | 67,6 mil. Kč | 5,2 mil. Kč |
| 2024 | 46,9 mil. Kč | 1,0 mil. Kč |
| 2023 | 36,2 mil. Kč | 969,0 tis. Kč |
| 2022 | 34,6 mil. Kč | 1,3 mil. Kč |
| 2021 | 22,4 mil. Kč | 1,8 mil. Kč |
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Struktura majetku a zdrojů 2025
Aktiva
- Dlouhodobý nehmotný majetek319,0 tis. Kč
- Dlouhodobý hmotný majetek86,2 mil. Kč
- Zásoby7,3 mil. Kč
- Krátkodobé pohledávky29,6 mil. Kč
- Peněžní prostředky490,0 tis. Kč
- Časové rozlišení94,0 tis. Kč
Pasiva
- Základní kapitál200,0 tis. Kč
- Výsledek hospodaření minulých let3,4 mil. Kč
- Výsledek hospodaření za období5,2 mil. Kč
- Dlouhodobé závazky64,9 mil. Kč
- Krátkodobé závazky47,1 mil. Kč
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
26 listin · 21 účetních závěrek- účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 26.07.2022C 17479/SL23/KSCB· založeno 14. 12. 2022
- účetní závěrka [2021]C 17479/SL20/KSCB
- účetní závěrka [2021]C 17479/SL21/KSCB
- účetní závěrka [2021]C 17479/SL22/KSCB
- účetní závěrka [2020]C 17479/SL19/KSCB· založeno 20. 10. 2021
- účetní závěrka [2019]C 17479/SL18/KSCB
- účetní závěrka [2018]C 17479/SL15/KSCB
- účetní závěrka [2018]C 17479/SL16/KSCB
- účetní závěrka [2017]C 17479/SL13/KSCB
- účetní závěrka [2016]C 17479/SL12/KSCB
- účetní závěrka [2015] 2015C 17479/SL11/KSCB
- účetní závěrka [2014] 2014C 17479/SL10/KSCB
- notářský zápis 343/2014C 17479/SL8/KSCB
- účetní závěrka [2013]C 17479/SL9/KSCB· založeno 15. 10. 2014
- účetní závěrka [2012] 2012C 17479/SL7/KSCB
- účetní závěrka r.2011C 17479/SL5/KSCB
- účetní závěrka -r.2010C 17479/SL6/KSCB
- notářský zápis 007/2010C 17479/SL3/KSCB
- účetní závěrka -r.2009C 17479/SL4/KSCB
- zakladatelské dokumenty, notářský zápis 024/2009C 17479/SL1/KSCB
- ostatní Rozhodnutí jediného společníkaC 17479/SL14/KSCB· založeno 21. 11. 2018
- podpisové vzoryC 17479/SL2/KSCB
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Předchozí sídla
- Jarošovice 829, 37501 Týn nad Vltavou12. 2. 2010 – 19. 11. 2018
- Jiráskova 84, 37501 Týn nad Vltavou15. 6. 2009 – 12. 2. 2010
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- Vindex JIH s.r.o.společníkdo 19. 11. 2018
- Jiří Netíkjednatel15. 6. 2009 – 8. 11. 2018
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma KOMPOSTÁRNA JAROŠOVICE, s.r.o. v insolvenci?
KOMPOSTÁRNA JAROŠOVICE, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Jaké má firma KOMPOSTÁRNA JAROŠOVICE, s.r.o. tržby?
Podle účetní závěrky za rok 2025 měla KOMPOSTÁRNA JAROŠOVICE, s.r.o. tržby 67,6 mil. Kč.
Je firma KOMPOSTÁRNA JAROŠOVICE, s.r.o. v zisku?
Podle účetní závěrky za rok 2025 KOMPOSTÁRNA JAROŠOVICE, s.r.o. dosáhla zisku 5,2 mil. Kč.
Je KOMPOSTÁRNA JAROŠOVICE, s.r.o. plátce DPH?
KOMPOSTÁRNA JAROŠOVICE, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma KOMPOSTÁRNA JAROŠOVICE, s.r.o. sídlí?
KOMPOSTÁRNA JAROŠOVICE, s.r.o. má sídlo na adrese Jarošovice 829, Týn nad Vltavou, 375 01.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗