TENDENCE invest s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 27969070
DIČ: CZ27969070
Tržiště 30/11, Karlovy Vary
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Realitní činnost
6820
Datum vzniku:
13. 12. 2006
Základní kapitál:
200,0 tis. Kč
DPH:
Plátce DPH
Spisová značka:
C 19234/KSPL
Předmět podnikání (výběr):
pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor, bez poskytování jiných než základních služeb zajišťujících řádný pro…; výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Luděk Zukal od 8. 2. 2011jednatel
-
Tengiz Kharebava od 19. 1. 2023společníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma TENDENCE invest s.r.o. v insolvenci?
TENDENCE invest s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je TENDENCE invest s.r.o. plátce DPH?
TENDENCE invest s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma TENDENCE invest s.r.o. sídlí?
TENDENCE invest s.r.o. má sídlo na adrese Tržiště 30/11, Karlovy Vary, 360 01.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 22. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗