Yperion Beauty s.r.o.
Aktivní společnost
IČO: 27953769
DIČ: CZ27953769
Vosmíkových 930/12, Praha
Základní údaje
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Odvětví (NACE):
Právní a účetní služby
69200
Datum vzniku:
4. 9. 2007
Základní kapitál:
200,0 tis. Kč
DPH:
Nespolehlivý plátce
Spisová značka:
C 129058/MSPH
Předmět podnikání (výběr):
provádění staveb, jejich změn a odstraňování; montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení; výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení …
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Mohamed Tahier Sayed Hassan od 4. 2. 2020jednatelspolečníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
ANONespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR) · detail v plném reportu
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Zaregistrovat se zdarma
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Yperion Beauty s.r.o. v insolvenci?
Yperion Beauty s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je Yperion Beauty s.r.o. plátce DPH?
Yperion Beauty s.r.o. je registrovaným plátcem DPH, ale je vedena jako nespolehlivý plátce.
Kde firma Yperion Beauty s.r.o. sídlí?
Yperion Beauty s.r.o. má sídlo na adrese Vosmíkových 930/12, Praha, 180 00.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗