In. point architekti s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 27937721
DIČ: CZ27937721
Viklefova 1605/17, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Viklefova 1605/17, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Maloobchod 47990
Datum vzniku: 1. 8. 2007
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 127832/MSPH
Předmět podnikání (výběr): výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; Činnost autorizovaných architektů a autorizovaných inženýrů ve výstavbě dle zákona č. 360/1992 Sb.

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ing. arch. Robert Wild od 16. 12. 2021
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma In. point architekti s.r.o. v insolvenci?

In. point architekti s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je In. point architekti s.r.o. plátce DPH?

In. point architekti s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma In. point architekti s.r.o. sídlí?

In. point architekti s.r.o. má sídlo na adrese Viklefova 1605/17, Praha, 130 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗