Trustia Czech Republic, s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 27912001
DIČ: CZ27912001
Rokycanova 242/23, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Rokycanova 242/23, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): IT služby 620
Datum vzniku: 8. 6. 2007
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 125986/MSPH
Předmět podnikání (výběr): výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; veřejná pevná komunikační síť - pronájem okruhů - služby přenosu dat - služby přístupu k síti Internet

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ing. Miloslav Smola od 8. 6. 2007
    jednatel
  • TRUSTIA EUROPE LTD od 14. 12. 2013
    společník
    Podíl: 50 %
  • TRUSTIA GROUP LLC od 14. 12. 2013
    společník
    Podíl: 50 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Hospodářské výsledky

Rok Tržby Výsledek hospodaření
2025 neověřeno neověřeno
2024 neověřeno neověřeno
2023 neověřeno neověřeno
2022 neověřeno neověřeno
2021 neověřeno neověřeno

Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.

Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.

Obchodní rejstřík

Způsob jednání: Jednatel jedná jménem společnosti samostatně.
Poslední zápis v rejstříku: 13. 11. 2024
Datová schránka: cd28kzk
Další aktivní firmy na adrese sídla: 29

Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).

Sbírka listin

10 listin · 5 účetních závěrek

Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Historie z obchodního rejstříku

Rejstřík nevede předchozí názvy, sídla ani osoby, které bychom měli uložené.

Výpis a sbírka listin na justice.cz ↗

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Trustia Czech Republic, s.r.o. v insolvenci?

Trustia Czech Republic, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Trustia Czech Republic, s.r.o. plátce DPH?

Trustia Czech Republic, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Trustia Czech Republic, s.r.o. sídlí?

Trustia Czech Republic, s.r.o. má sídlo na adrese Rokycanova 242/23, Praha, 130 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 25. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗