JAI KUDO LENSES s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Dawid Sebastian Putz od 10. 8. 2020jednatel
-
"JAI KUDO POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA od 16. 4. 2025společníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2024 | neověřeno | neověřeno |
| 2023 | neověřeno | neověřeno |
| 2022 | neověřeno | neověřeno |
| 2021 | neověřeno | neověřeno |
| 2020 | neověřeno | neověřeno |
Roky označené „neověřeno“ mají účetní závěrku ve Sbírce listin, ale její čísla jsme zatím neověřili, proto je nezveřejňujeme.
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
25 listin · 10 účetních závěrek- účetní závěrka [2024]C 30044/SL26/KSOS
- účetní závěrka [2023]C 30044/SL24/KSOS· založeno 16. 12. 2024
- účetní závěrka [2022]C 30044/SL23/KSOS
- účetní závěrka [2021]C 30044/SL22/KSOS
- účetní závěrka [2020]C 30044/SL21/KSOS· založeno 30. 12. 2021
- účetní závěrka [2019] VZZC 30044/SL17/KSOS
- účetní závěrka [2019] RozvahaC 30044/SL18/KSOS
- účetní závěrka [2019] PřílohaC 30044/SL19/KSOS
- účetní závěrka [2018] vč. přílohyC 30044/SL16/KSOS· založeno 15. 11. 2019
- účetní závěrka [2017] rozvaha, přílohaC 30044/SL15/KSOS· založeno 14. 11. 2018
- účetní závěrka [2016] rozvaha, přílohaC 30044/SL14/KSOS· založeno 14. 11. 2018
- účetní závěrka [2015] rozvaha, přílohaC 30044/SL12/KSOS· založeno 14. 11. 2018
- notářský zápis [NZ 1142/2015] Rozhodnutí VH vč. zaklad.list.C 30044/SL10/KSOS
- účetní závěrka [2014] vč. přílohyC 30044/SL11/KSOS
- účetní závěrka [2013] s příl.C 30044/SL9/KSOS
- účetní závěrka [2012] rozvaha+VZZ, přílohaC 30044/SL7/KSOS
- ostatní Zápis VH - schválení účetní závěrky 2012C 30044/SL8/KSOS
- účetní závěrka [2011] vč. přílohyC 30044/SL13/KSOS· založeno 14. 11. 2018
- účetní závěrka [2010] vč.příl.,záp.VHC 30044/SL5/KSOS
- účetní závěrka [2009] vč.příl.,záp.VHC 30044/SL4/KSOS
- účetní závěrka [2008] vč.příl.,záp.VHC 30044/SL3/KSOS
- notářský zápis [NZ 67/2007] Společenská smlouvaC 30044/SL1/KSOS
- rozhod. o statut. orgánu RJSC 30044/SL20/KSOS
- ostatní Zápis z VHC 30044/SL6/KSOS
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma JAI KUDO LENSES s.r.o. v insolvenci?
JAI KUDO LENSES s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je JAI KUDO LENSES s.r.o. plátce DPH?
JAI KUDO LENSES s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma JAI KUDO LENSES s.r.o. sídlí?
JAI KUDO LENSES s.r.o. má sídlo na adrese Pospolitá 709/6, Ostrava, 700 30.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 23. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 23. 10. 2026 · originál ↗