Residence Malý Vinohrad s.r.o.
Základní údaje
Osoby ve vedení a vlastnictví
-
Ing. Vlastimil Kocanda od 2. 6. 2017jednatel
-
OSP Moravský Krumlov, spol. s r.o. od 2. 11. 2018společníkPodíl: 100 %
Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.
Klíčové údaje za rok 2025
Společnost Residence Malý Vinohrad s.r.o. v roce 2025 snížila zisk o 43 % na 7,3 mil. Kč.
Hospodářské výsledky
| Rok | Tržby | Výsledek hospodaření |
|---|---|---|
| 2025 | nezveřejněno | 7,3 mil. Kč |
| 2024 | nezveřejňuje | 12,7 mil. Kč |
Závěrka obsahuje jen rozvahu, výkaz zisku a ztráty v ní není.
Výkaz zisku a ztráty firma nezveřejňuje — mikro a malé účetní jednotky bez povinného auditu jej zveřejňovat nemusí (§ 21a odst. 9 zákona o účetnictví).
Zdroj: účetní závěrky ze Sbírky listin — jen čísla ze strukturovaných dat (XML) nebo ručně ověřená. Zobrazeny poslední dostupné roky.
Struktura majetku a zdrojů 2025
Aktiva
- Dlouhodobý hmotný majetek1,9 mil. Kč
- Zásoby35,7 mil. Kč
- Krátkodobé pohledávky1,3 mil. Kč
- Peněžní prostředky76,1 mil. Kč
Pasiva
- Základní kapitál200,0 tis. Kč
- Výsledek hospodaření minulých let28,8 mil. Kč
- Výsledek hospodaření za období7,3 mil. Kč
- Dlouhodobé závazky68,9 mil. Kč
- Krátkodobé závazky9,7 mil. Kč
Obchodní rejstřík
Zdroj: veřejný rejstřík (or.justice.cz).
Sbírka listin
33 listin · 10 účetních závěrek- zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 936/2018]C 56931/SL31/KSBR
- notářský zápis [Nz 513/2017]C 25797/SL29/KSUL
- účetní závěrka [2016]C 25797/SL27/KSUL
- účetní závěrka [2015]C 25797/SL25/KSUL
- zpráva o vztazích 2015C 25797/SL26/KSUL
- účetní závěrka [2014]C 25797/SL21/KSUL
- notářský zápis NZ 197/2014C 25797/SL18/KSUL· založeno 15. 10. 2014
- účetní závěrka [2013]C 25797/SL20/KSUL
- účetní závěrka [2012]C 25797/SL16/KSUL
- účetní závěrka 2011C 25797/SL14/KSUL
- zpráva o vztazích 2011C 25797/SL15/KSUL· založeno 20. 11. 2012
- účetní závěrka 2010C 25797/SL11/KSUL
- zpráva o vztazích 2010C 25797/SL13/KSUL
- účetní závěrka 2009C 25797/SL10/KSUL
- zpráva o vztazích 2009C 25797/SL12/KSUL
- výroční zpráva 2008C 25797/SL9/KSUL
- účetní závěrka k 31.12.2007C 25797/SL8/KSUL
- ostatní zpráva o finanční asistenciC 56931/SL30/KSBR· založeno 18. 12. 2017
- zakladatelské dokumentyC 25797/SL19/KSUL· založeno 15. 10. 2014
- notářský zápis - zakl. listina, NZ 782/07C 25797/SL1/KSUL
- rozhod. o statut. orgánu Zápis z jednání představenstvaC 25797/SL17/KSUL
- podpisové vzory + ČPC 25797/SL2/KSUL
- zpráva o vztazíchC 25797/SL22/KSUL
- zpráva o vztazíchC 25797/SL23/KSUL
- zpráva o vztazíchC 25797/SL24/KSUL
- rozhod. o statut. orgánu představenstvoC 25797/SL28/KSUL
- notářský zápis -rozhod. VH,NZ 179/08C 25797/SL3/KSUL
- smlouvy o převodu obchod. podíluC 25797/SL4/KSUL
- zakladatelské dokumentyC 25797/SL5/KSUL
- ostatní -prohl. jed. spol.C 25797/SL6/KSUL
- podpisové vzory + ČPC 25797/SL7/KSUL
- zakladatelské dokumentyC 56931/SL32/KSBR
Zdroj: sbírka listin obchodního rejstříku.Celá sbírka listin na justice.cz ↗
Důležité události
-
NEInsolvenceprobíhající řízení · insolvenční rejstřík
-
NENespolehlivý plátce DPHregistr plátců DPH (MF ČR)
Historie z obchodního rejstříku
Předchozí názvy
- MA - Construction s.r.o.26. 11. 2007 – 19. 3. 2008
Předchozí sídla
- Dr. Milady Horákové 580/7, Liberec IV-Perštýn, 46001 Liberec22. 9. 2014 – 29. 6. 2017
- Dr.M.Horákové 580/7, 46001 Liberec 419. 3. 2008 – 22. 9. 2014
- 1.máje 532, 76701 Kroměříž26. 11. 2007 – 19. 3. 2008
Osoby, které už ve vedení ani ve vlastnictví nejsou
- OSP, spol. s r.o.společníkdo 2. 11. 2018
- S group holding, a.s.společníkdo 22. 6. 2017
- Ing. Martin Borovičkajednatel1. 2. 2014 – 2. 6. 2017
- Ing. Petr Myškajednatel26. 11. 2007 – 2. 6. 2017
- Ing. Jan Šplíchaljednatel29. 2. 2008 – 31. 1. 2014
- MANĎÁK a.s.společníkdo 19. 3. 2008
- Ing. Jiří Zemanjednatel26. 11. 2007 – 29. 2. 2008
Due diligence skóre firmy — v plném reportu
Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.
V plném reportu k této firmě
Máte účet? Přihlásit se
Časté otázky
Je firma Residence Malý Vinohrad s.r.o. v insolvenci?
Residence Malý Vinohrad s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.
Je firma Residence Malý Vinohrad s.r.o. v zisku?
Podle účetní závěrky za rok 2025 Residence Malý Vinohrad s.r.o. dosáhla zisku 7,3 mil. Kč.
Je Residence Malý Vinohrad s.r.o. plátce DPH?
Residence Malý Vinohrad s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.
Kde firma Residence Malý Vinohrad s.r.o. sídlí?
Residence Malý Vinohrad s.r.o. má sídlo na adrese Okružní 394, Moravský Krumlov, 672 01.
Zdroje údajů
- Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 25. 10. 2026 · originál ↗
- Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗
- DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 24. 10. 2026
- Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 24. 10. 2026 · originál ↗