13. reklamní, s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 27718069
DIČ: CZ27718069
Poděbradova 287/111, Brno

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Poděbradova 287/111, Brno Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Tisk a rozmnožování 18130
Datum vzniku: 7. 2. 2007
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 54240/KSBR
Předmět podnikání (výběr): grafické práce a kresličské práce; reklamní činnost a marketing

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ivo Čermák od 7. 2. 2007
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

Časté otázky

Je firma 13. reklamní, s.r.o. v insolvenci?

13. reklamní, s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je 13. reklamní, s.r.o. plátce DPH?

13. reklamní, s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma 13. reklamní, s.r.o. sídlí?

13. reklamní, s.r.o. má sídlo na adrese Poděbradova 287/111, Brno, 612 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 21. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗