PCP Estate s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 27608484
DIČ: CZ27608484
Grafická 827/16, Praha

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Grafická 827/16, Praha Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Realitní činnost 6820
Datum vzniku: 16. 10. 2006
Základní kapitál: 6,1 mil. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 118575/MSPH
Předmět podnikání (výběr): Provádění staveb, jejich změn a odstraňování; Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím Velkoobchod Správa a údržba nemovitostí Zprostředkování obc…; Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ing. Pavel Čada od 20. 4. 2010
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %
  • Naděžda Čadová od 16. 10. 2006
    jednatel
  • Pavlína Komárková od 12. 5. 2025
    jednatel

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma PCP Estate s.r.o. v insolvenci?

PCP Estate s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je PCP Estate s.r.o. plátce DPH?

PCP Estate s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma PCP Estate s.r.o. sídlí?

PCP Estate s.r.o. má sídlo na adrese Grafická 827/16, Praha, 150 00.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 20. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 20. 10. 2026 · originál ↗