Kovo Tesárek s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 27554341
DIČ: CZ27554341
č.p. 89, Střezetice

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: č.p. 89, Střezetice Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Kovové výrobky 25620
Datum vzniku: 8. 1. 2009
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 25785/KSHK
Předmět podnikání (výběr): obráběčství; zámečnictví, nástrojářství; výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Luděk Tesárek od 8. 1. 2009
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %
  • Veronika Tesárková od 8. 1. 2009
    jednatel

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

V plném reportu k této firmě

Časté otázky

Je firma Kovo Tesárek s.r.o. v insolvenci?

Kovo Tesárek s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Kovo Tesárek s.r.o. plátce DPH?

Kovo Tesárek s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Kovo Tesárek s.r.o. sídlí?

Kovo Tesárek s.r.o. má sídlo na adrese č.p. 89, Střezetice, 503 12.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 21. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗