Testudo corp. s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 27417395
DIČ: CZ27417395
Okružní 1491/48, Lysá nad Labem

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Okružní 1491/48, Lysá nad Labem Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Informační služby 63
Datum vzniku: 30. 1. 2006
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 111899/MSPH
Předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Ing. Jan Guziur od 30. 1. 2006
    jednatelspolečník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

Časté otázky

Je firma Testudo corp. s.r.o. v insolvenci?

Testudo corp. s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je Testudo corp. s.r.o. plátce DPH?

Testudo corp. s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma Testudo corp. s.r.o. sídlí?

Testudo corp. s.r.o. má sídlo na adrese Okružní 1491/48, Lysá nad Labem, 289 22.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 22. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 21. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 21. 10. 2026 · originál ↗