SOMMELIERS WINES s.r.o.

Aktivní společnost
IČO: 27379167
DIČ: CZ27379167
Hovorčovická 128, Bořanovice

Základní údaje

Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Sídlo: Hovorčovická 128, Bořanovice Zobrazit na mapě ↗
Odvětví (NACE): Velkoobchod 46900
Datum vzniku: 15. 9. 2005
Základní kapitál: 200,0 tis. Kč
DPH: Plátce DPH
Spisová značka: C 109606/MSPH
Předmět podnikání (výběr): Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Obory činnosti: - Zprostředkování obchodu …; Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin

Osoby ve vedení a vlastnictví

  • Aleš Groulík od 8. 1. 2026
    jednatel
  • White Crow Marketing s.r.o. od 9. 1. 2026
    společník
    Podíl: 100 %

Údaje z veřejného obchodního rejstříku. Chcete údaje opravit nebo skrýt? Použijte odkaz „Žádost o skrytí profilu“ v patičce.

Důležité události

  • Insolvence
    probíhající řízení · insolvenční rejstřík
    NE
  • Nespolehlivý plátce DPH
    registr plátců DPH (MF ČR)
    NE

Due diligence skóre firmy — v plném reportu

Insolvence, dluhy, spolehlivost plátce DPH, finanční výkazy, vlastnické vazby a korporátní skupina, veřejné zakázky i dotace — vše na jednom místě, pro Česko, Slovensko a 3 další země.

Časté otázky

Je firma SOMMELIERS WINES s.r.o. v insolvenci?

SOMMELIERS WINES s.r.o. nemá v insolvenčním rejstříku aktivní insolvenční řízení.

Je SOMMELIERS WINES s.r.o. plátce DPH?

SOMMELIERS WINES s.r.o. je registrovaným plátcem DPH.

Kde firma SOMMELIERS WINES s.r.o. sídlí?

SOMMELIERS WINES s.r.o. má sídlo na adrese Hovorčovická 128, Bořanovice, 250 65.

Zdroje údajů
  • Základní údaje · Zdroj: ARES · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • Insolvence · Zdroj: ISIR · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗
  • DPH · Zdroj: Registr plátců DPH (MF ČR) · aktualizováno 19. 10. 2026
  • Účetní závěrky · Zdroj: Sbírka listin (justice.cz) · aktualizováno 19. 10. 2026 · originál ↗